Spokojnych Świąt

December 21, 2017

Czym się zajmujemy

December 05, 2017

Czym właściwie zajmuje się architekt? Albo bardziej konkretnie: czym konkretnie zajmuje się Nasza Pracownia? 
Takie pytania ostatnio zadała mi Pani Klientka :)
Otóż......:
Pracę zaczynamy od rozmowy z klientami aby zebrać wszystkie informacje pozwalające ustalić szczegóły zamawianego projektu. Pomagamy w wyborze odpowiedniej działki. Ustalamy program funkcjonalny budynku, styl, technologię oraz orientacyjny budżet. W imieniu klienta załatwiamy wszystkie formalności, mapę do celów projektowych, odwierty geologiczne...i wszystkie inne uzgodnienia :)Klient otrzymuje dwie koncepcje wraz z wizualizacjami, a po wyborze odpowiedniej i dopracowaniu szczegółów, przygotowujemy wielobranżowy projekt budowlany i/lub wykonawczy. A na koniec...proponujemy również kompleksowe projekty wnętrz wraz z wykonawstwem mebli:)

Kolejny domek rośnie :)

November 22, 2016

Prezentujemy etapy pracy nad domem w Bieruniu, dla młodej, energicznej i bardzo pozytywnej rodziny :)

Wielkie otwarcie :)

November 22, 2016

Dziś mieliśmy okazję uczestniczyć w wielkim otwarciu budynku, przy projektowaniu, którego miałyśmy udział i należałyśmy do zespołu projektowego. Od pierwszych "kresek" koncepcyjnych, po ostatni etap wykonawczy :)

Nad czym pracujemy?

November 05, 2016

Nad czym? Jak zwykle nad sporą ilością domków, które już wkrótce zaprezentujemy. Na przykład nad domkiem na bardzo wąskiej działce [13m] ale za to w pięknej lokalizacji, nad samym brzegiem jeziora.

I rozpoczynamy pracę nad projektem rozbudowy fabryki części komputerowych, dla bardzo wymagających klientów. Ale My nie boimy się wyzwań!:)

Realizacja projektu domu w Tychach

November 05, 2016

Już  wkrótce zaprezentujemy Państwu realizację naszego projektu domu jednorodzinnego w Tychach, dla fantastycznych młodych ludzi. Polecamy śledzenie Naszej strony na facebook`u :)

Please reload